Renovované haly

Dodávka montáž použitých ocelových hal

Renovace ocelových hal

Opakované využítí ocelových hal


je jednou ze základních cest investičních úspor ve stavebnictví v průmyslu a zemědělství. Podobně, jako při nákupu jiného komisního zboží, nákupem použité haly ušetříte významnější část ceny ve srovnání s cenou nové montované haly. Je tedy zřejmé, že použitou ocelovou halu lze po odborné demontáži opravit, renovovat, přemístit na jiné místo a po montáži opět úspěšně používat. U takto demontovaných ocelových konstrukcí ocelových hal provádíme kompletní renovaci demontovaných částí včetně dokompletace chybějících částí. Veškeré části haly jsou převezeny do našeho výrobního podniku ve Slavíči u Hranic na Moravě. Zde se provede oprava poškozených částí konstrukce haly. O tryskáním se odstraní starý nátěr a koroze. Poté se nástřikem či nátěrem provede základní povrchová ochrana ocelové konstrukce.


Poptávka Odkaz na www


Výkup použitých hal


Mimo montáží a demontáží ocelových konstrukcí hal nabízíme i výkup těchto nepotřebných montovaných skladů a všech ocelových konstrukcí. Provedeme odbornou demontáž použité ocelové haly nebo celkovou likvidaci a sešrotování nepoužitelné ocelové konstrukce. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení. Provedeme prohlídku stavu nabízené haly. Pokud bude hala splňovat naše požadavky, koupíme ji, demontujeme a odvezeme na naše náklady. Firma Morkus Morava s.r.o. disponujeme několika profesionálními týmy demontážních dělníků, které jsou vždy vedeny zkušeným šéfmontérem. V oblasti výkupu ocelových konstrukcí hal máme mnohaleté zkušenosti a za toto období jsme vykoupili a demontovali desítky nepotřebných hal.

Orlová

Demontáž a výkup haly


renovovane-haly-03-b.jpg

Praha

Demontáž a výkup haly


renovovane-haly-03-c.jpg

Pezinok

Demontáž a výkup haly


renovovane-haly-03-d.jpg

Děčín

Demontáž a výkup haly

Firma Morkus Morava s.r.o. provádí:

 • demontáže a montáže ocelových konstrukcí hal
 • renovace ocelových konstrukcí hal
 • výkupy ocelových konstrukcí hal
 • opravy ocelových hal
 • tryskání konstrukcí hal
 • nástřiky a nátěry konstrukcí hal

V oblasti renovovaných hal nabízíme:

 • zhotovení cenové nabídky
 • zpracování projektové dokumentace
 • zpracování demoličního výměru
 • demolice nevyužívaných hal
 • odkupy použitých hal
 • prodej renovovaných ocelových konstrukcí hal

Montáž renovovaných hal

Základem každé haly je kvalitní ocelová konstrukce. Použité, montované, ocelové haly nabízíme se sedlovou nebo pultovou střechou, jednolodní i vícelodní. Pro zastřešení a opláštění použitých hal používáme pozinkovaný trapézový plech. Dodáváme a montujeme renovované ocelové haly včetně montáže levné střešní krytiny a opláštění.

Výstavbu renovované haly provádíme takzvaně na klíč včetně všech stavební prací a montáže zateplení, oken, vrat a portálových jeřábů. Dodáváme a montuje renovované haly včetně výstavby základů a zajištění montáže elektroinstalace.


Dodávky renovovaných hal

Renovované konstrukce montovaných hal lze využít ke stavbě všech typů hal.


Nabízíme flexibilní řešení výstavby použité, ocelové haly šité na míru vašim potřebám. Montujeme i jednotlivé dílčí celky, jako je montáž zastřešení a opláštění nebo nosné či pomocné ocelové konstrukce.

Firma Morkus Morava s.r.o. disponujeme několika profesionálními týmy montážních dělníků, které jsou vždy vedeny zkušeným šéfmontérem. Konečnou cenu renovované, ocelové haly dle vašich představ jsme schopni stanovit na základě specifikace vašich požadavků. Dodáváme ocelové, použité, montované haly s dlouhou životností a nízkými náklady na výstavbu. V oblasti montáže ocelových konstrukcí hal máme mnohaleté zkušenosti.


Demontáže použitých hal

Betonové konstrukce montovaných hal


Provádíme kompletní demontáže ocelových konstrukcí hal včetně veškerých demoličních prací. Firma Morkus Morava s.r.o. disponuje několika profesionálními týmy demontážních dělníků, které jsou vždy vedeny zkušeným šéfmontérem. V oblasti demontáže použitých hal máme mnohaleté zkušenosti a naše zkušené týmy již provedly desítky demontáží těchto ocelových hal a kovových konstrukcí. Při těchto demontážích použitých hal pracujeme rychle, spolehlivě a přesně dle harmonogramů investora. V případě zájmu jsme schopni demontovanou konstrukci ocelové haly odkoupit, renovovat či opětovně sestavit na stejném či jiném místě. Silně zkorodované a poškozené konstrukce montovaných hal odborně zlikvidujeme a odvezeme do šrotu. V případě zájmu o demontáž či likvidaci použité haly kontaktujte naše obchodní oddělení.Informace

Máte-li zájem o zaslání cenové nabídky pro demontáž, montáž či odkup ocelové konstrukce haly,
kontaktujte prosím naše obchodní oddělení. Následně Vás budeme kontaktovat a probereme další podrobnosti.


Poptávkový formulář

© 2021 Morkus Morava s.r.o. - stavby, haly, sila, nádrže, zásobníky www.morkus-morava.cz