Tryskárka a lakovna

Provádíme tryskární a lakování ocelových konstrukcí

Tryskání
a lakování

V našem výrobním podniku ve Slavíči u Hranic na Moravě jsme v průběhu roku 2015 vybudovali nové výrobní haly, ve kterých je umístěna tryskací kabina s lakovacím boxem. Všechny nově zakoupené stroje pro tryskání, lakování využíváme nejen pro svou potřebu, ale nabízíme jejich využití i pro firmy, podnikatele a fyzické osoby.

tryskarna-lakovna-02.jpg

Tryskání realizujeme s použitím našich pevných a mobilních jednotek. Opracovaný materiál je po pískování dokonale čistý a připravený k dalším povrchovým úpravám. Nejpoužívanější abraziva na tryskání jsou ocelová drť, křemičitý písek či struska.

Průmyslové lakování je speciální oblast povrchových úprav kovů, plastů a dřeva mokrou cestou. Nabízíme průmyslové lakování železných i neželezných konstrukcí, součástí strojů a dalších součástek malosériové produkce v RAL odstínech. Široká škála odstínů barev nabízí nepřeberné možnosti pro vaše výrobky. Povrchová úprava materiálů dodává výrobku nové vlastnosti: barvu, vylepšuje design a prodlužuje jeho životnost. Kvalitní povrch je základním předpokladem pro dosažení obchodního úspěchu každého výrobku. Pro lakování používáme lakovací box z odsáváním a možností urychlení vytvrdnutí barvy. Vlastní lakování provádíme mokrou metodou pomocí vysokotlakého zařízení čímž je zajištěna větší kvalita a životnost laku.


Zbavení povrchu koroze

Pomocí otryskávání lze odstranit korozi nebo starý nátěr a zdrsnit celý povrch.

a

Odstranění nečistot a otřepků

Pískování se používá k opracování povrchu před jeho finální úpravou – např. lakováním či metalizací.

a

Zdrsnění povrchu

Různým typem abraziva lze docílit odlišné hrubosti povrchu a tato hrubost je důležitá při nástřiku barvy. Otryskáváním se vytvoří takzvaný kotevní základ, na který je aplikována barva.

a

Úprava povrchu výrobku

Pro lakování je velmi důležitá kvalitní úprava povrchu výrobku, toto můžeme zajistit tryskáním v tryskací komoře.

a

Průmyslové lakování

Průmyslové lakování je speciální oblast povrchových úprav kovů, plastů a dřeva mokrou cestou.

a

Používané barvy

Moderní vodou ředitelné nátěrové hmoty, které vyhovují současné legislativě, budoucím trendům v lakování.

a
© 2021 Morkus Morava s.r.o. - stavby, haly, sila, nádrže, zásobníky www.morkus-morava.cz