Vše o bazénech
Otevřít info

info

zde

+420 773 400 010 - informace týkající se prodeje plechů na bazény a dopravy.
email : roman.jurica@morkus-morava.cz

Vše o bazénech

Souhrn všeobecných informací o bazénech

Bazény

jsou stále oblíbenější součástí našich zahrad i interiérů. U většiny novostaveb dnes zahlédnete třpytivě modré vodní plochy, logický důsledek stále se zvyšující životní úrovně, ale i potřeby zdravého životního stylu. Vždyť plavání patří k lékaři nejdoporučovanějším sportům i k vyhledávané relaxaci. Jak na to, chcete-li si i vy zaplavat, kdykoli máte čas a náladu, bez zbytečného cestování a v intimním prostředí svého domova? Můžeme vám poskytnout několik stručných rad a informací.

Užívat si léto s vlastním bazénem

na zahradě je lákavá perspektiva, která vyvolává představu luxusu. Pořízení bazénu přitom nemusí nutně představovat nedostupnou investici. Bazeny vyrobené z vítkovických plechů jsou mnohem méně nákladné než bazény železobetonové, jejich kvalita i životnost v poměru k ceně je ale také velmi dobrá - pohybuje se kolem 50 let. Bazény vyrobené tímto způsobem mohou mít kruhový nebo oválný tvar. Doporučujeme stavbu polozapuštěných a zapuštěných bazénů. V následujících článcích se Vám pokusíme popsat jednotlivé postupy jak si svépomocí postavit levný a velmi trvanlivý bazén z námi nabízených smaltovaných plechů z Vítkovických nádrží a sil.

Firma Morkus Morava s.r.o

nabízí také různé druhy a velikosti filtračních stanic, podvodní osvětlení, schodiště, ohřevy elektrické, výměníkové i solární, dávkovače a stanice pro údržbu vody, protiproudy a další příslušenství. Pokud byste rádi využili nesporných výhod zakrytého bazénu, můžete si objednat lamelové zakrytí i polykarbonátová zastřešení

Pokud chcete opravdu ušetřit, můžete si pořídit nadzemní bazén, který nevyžaduje téměř žádné terénní úpravy. Pro tento účel jsou ale vhodné jedině kruhové bazény. Všechny ostatní typy je třeba zapustit do terénu a obetonovat nebo obezdít, což sice představuje jistou investici navíc, ale má to své výhody. Kromě toho, že nadzemní bazén se na zahradě příliš nevyjímá, je náchylnější k mechanickému poškození.

Když už jste se jednou pro bazén rozhodli, je dobré do něj investovat trochu víc a mít na paměti, že nejde o krátkodobou záležitost a vy jej jistě nebudete za rok chtít měnit za luxusnější model. Pokud vám ale záleží na dokonalém vzhledu vaší zahrady, pak si vyberte raději bazén zapuštěný nebo polozapuštěný.

Smaltované bazény

 

poptavky-kontakty-z

Mapa

map-cz-cs

 

Kde nás najdete

Provozní doba

PO: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ÚT: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ST: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

ČT: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

PÁ: 7 -12  12.30 - 15.30 hod

SO: zavřeno

NE: zavřeno

Rychlý kontakt

Morkus Morava, s.r.o.

Fakturační adresa
Lazníky 163, 751 25 Veselíčko
IČ: 278 48 485
DIČ: CZ 278 48 485
tel. administrativa: 774 405 816
tel. jednatel: +420 737 540 190